Interjere pasirinktas modernios klasikos stilius, kuris pagyvintas holivudiniu prieskoniu. Šeimininkai pageidavo jūrinių atspalvių, todėl čia pastebima vandenyno įkvėpta spalvų paletė. Klientai turėjo aiškią viziją dėl Viduržemio jūros inspiruoto interjero. Jų norai ir namo lokacija prie miško paskatino naudoti natūralias medžiagas ir gamtoje vyraujančią spalvų paletę, kuriai stabilumo ir solidumo suteikia visur matomos juodos detalės (langų ir veidrodžio rėmai, koridoriaus sienos, lentynos, židinio apdaila ir kt.)
Tikslas buvo sukurti skirtingų kultūrų įkvėptą namų interjerą, kuris dvelktų atostogų nuotaika. Melsvos užuolaidos svetainėje, mėlynos virtuvės ir vonios kambario spintelės bei miegamojo dekoro akcentai atspindi lengvą Viduržiemio jūros stilistiką. Mėlynų detalių yra ir daugiau: pagalvėlės, minkštasuoliai, žvakės ir kt. Būtent tokios detalės atskleidžia raminančią jūrišką stilistiką.
Šiame interjere vos pažvelgus galima matyti, kiek šeimos gyvenime svarbi maisto gamyba, bendravimas, bendruomeniškumas. Tarkime, įrengta didelė atskira virtuvė, o valgomajame pastatytas stalas, prie kurio gali susėsti net 12 žmonių. Šioje erdvėje pasirinktos itin minkštos kėdės, apmuštos bukle medžiaga. Tokios kėdės ypač patogios, jei prie stalo sėdima ir vakarojama ilgiau. Atsisakyta dažnam lietuviui įprastos TV zonos, kai televizorius tampa svetainės centru, apie kurį dėliojami kiti elementai. Svetainėje paliktos patogios sofos ir kavos staliukas, o televizoriui skirta nedidelė komoda.
Projekte naudota daug natūralių medžiagų: medžio, akmens, natūralios sudėties audinių. Kadangi namas yra gamtos apsuptyje, toks pasirinkimas atrodė priimtiniausias. Šiame interjere, kuriame dominuoja gamtinės medžiagos (drobiniai audiniai, lubų balkiai, natūralaus medžio grindys ir kt.), pavyko puikiai priderinti ir prabangias interjero detales. Dauguma šviestuvų, valgomojo sofos, kavos staliukai, centro stalas, interjero dekoracijos yra prekinio ženklo „Eichholtz“, kuris suteikia prabangos žvilgesio, tačiau aplinkoje atrodo labai natūraliai. Sienas dekoravome dekoratyviniais lipdiniais, sendintais veidrodžiais. Su namų šeimininkais bendrai sutarėme, kaip suderinti iš pirmo žvilgsnio kiek tradiciškai nederančias medžiagas. Miegamajame parinkti išskirtinės kokybės prancūzų firmos „Ananbo“ tapetai, kurie inspiruoti senovinių Prancūzijos dvarų freskų. Valgomojo stalą, virtuvės pusbario kėdes gamino „Furnibay“.
Reikia pastebėti, kad nestandartinis lubų aukštis, kuris siekia apie 3,5 m, ir modernios klasikos stilius padiktavo atitinkamų proporcijų baldų ir šviestuvų pasirinkimą. Kaip sako dizainerė, „Eichholtz“ baldų ir šviestuvų stilius, masyvios detalės bei gamintojo filosofija atitiko namų stilistiką ir, svarbiausia, klientų pageidavimus.
241 m2
2022
VILNIUS
Privatus gyvenamasis namas