Looks by Grožio namai Sfinksas

Išmanus Interjeras / Looks by Grožio namai Sfinksas

Looks by Grožio namai Sfinksas

Tik iš pirmo žvilgsnio projektavimas ir grožio paslaugų industrija yra dvi skirtingos veiklos sritys – iš tiesų, abi veikia estetikos pricipais, todėl, pasitelkdami savo sukauptas žinias bei įsiklausę į kliento norus, sukūrėme grožio salono erdvę, kurioje ergonomika nesilanksto dizainui, o stilistiniai sprendimai – patogumui.

Apsilankymas grožio salone – tai laikas sau, tad, pasitelkiant interjero dizaino sprendimus, reflektuota atostogų lengvumo nuotaika: vėjo plazdenimas, jūros gylis, mėlis bei lengvos, pėdas glostančios bangos. Šią viziją įgyvendinti padėjo ypatingos, neatsikartojančio rašto keramikos, melsvos spalvos salono grindys.

Interjeras alsuoja ramybe, gaiva ir darna – visa tai ypač svarbu kokybiškam poilsiui, taigi, vietoje įprasto registratūros baldo, salone įkurdinta lengva kolonos konstrukcija, deranti su priešais esančia vientiso marmuro plokšte ir plastiškų formų paneliais dekoruota siena.

Lengvumo salono erdvei suteikia ir grakštūs „moldingai“, o elegancijos – klasikiniai, natūralaus medžio lukšto baldai. Be abejonės, akys krypsta ir į prabangiai dekoruotas akmens imitacijos sienas bei įrėmintus tonuotus veidrodžius.

Taip pat didelis dėmesys buvo skirtas salono apšvietimui – sukurti bendro, zoninio bei paslėpto apšvietimo scenarijai. Jie leidžia lengvai sukurti jaukią nuotaiką, neprarandant apšvietimo kokybės, tad kirpėjai ar makiažo meistrai gali lengvai pasirinkti optimalų apšvietimo variantą. Trumpai tariant, pavyko sukurti išties harmoningą erdvę, kurioje patogu dirbti meistrams ir gera lankytis klientams.

2022 m2

108

Vilnius

Category:

GROŽIO SALONAS