Title Image

Paslaugos

Mūsų užduotis - kurtis gyvenimo stilių, komfortą, o svarbiausia suderinti gyvenimo būdą su Jūsų namų interjeru

Dizainas ir Architektūra

Aukščiausio lygio interjero dizaino sprendimai ir architektūros paslaugos.

PILNAS INTERJERO PROJEKTAS

STANDARTINIS INTERJERO PROJEKTAS

KORPUSINIŲ BALDŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

INTEREJRO VIZUALIZACIJOS

PILNAS INTERJERO PROJEKTAS

Dažnai mūsų klausia, kas yra interjero projektas? Tai pilna techninių brėžinių ir vizualizacijų papkė, kurią viso projekto vykdymo laiką lydi mūsų profesionalų komanda. Tik atliekant autorinę objekto priežiūra galima tikėtis tiksliausios projekto vizijos.

PLAČIAU

STANDARTINIS INTERJERO PROJEKTAS

Standartinis projektas - tai mažesnė, nei pilno projekto apimtis. Atliekami tik būtiniausi techniniai projekto brėžiniai, be kurių negali apseiti meistrai, kad atlikti statybinius darbus, pagal parengtas vizualizacijas.

PLAČIAU

KORPUSINIŲ BALDŲ PROJEKTAVIMAS

Nežinote kaip suprojektuoti patogią, funkcionalią ir gražią virtuvę? nežinote kaip geriau planuoti spintą jog, tilptų visi batai? Svarstote ar uždedama kriauklė vonioje geriau nei įleidžiama? Pasirinkite mūsų profesionalų komandą kuri tai padarys už jus. Kad projektas atrodytų tobulai pasirinkite mūsų komada pagaminti, pristatyti ir sumontuoti baldus tiesiai jums į namus.

PLAČIAU

INTERJERO VIZUALIZACIJOS

Negalite įsivaizduoti savo namų pagal brėžinius? Norite esamų patalpų renovacijos ir nežinote ar smaragdo žalia tinkama jūsų naujai sofai? Mes galime jums padėti paruošdami jūsų norimos patalpos vizualizaciją. Atliekame vizualizacijas ir pagal brėžinius, koliažus.

PLAČIAU

Mūsų darbai

MŪSŲ KAINAS GALITE RASTI ČIA