INDIVIDUALUS GYVENAMASIS NAMAS BIRŠTONE MODERNI KLASIKA

Išmanus Interjeras / INDIVIDUALUS GYVENAMASIS NAMAS BIRŠTONE MODERNI KLASIKA

INDIVIDUALUS GYVENAMASIS NAMAS BIRŠTONE MODERNI KLASIKA

⚜️Pristatome naują modernios klasikos projektą PRIMAVERA. Moderni klasika!Visada žavinti! Šįkart tviskanti auksu! Interjere naudota daug marmuro, medžio ir blizgių audinių. Išskirtinumo suteikia gamtos motyvais tapyti tapetai, klasikinio rašto medžio parketo skydai ir žaismingi šviestuvai kylantys per 6 metru aukštį 🤩
Primavera yra marmuro rūšis, pasižyminti ypatingų spalvų raštais (naudotas virtuvėje).
Naujas projektas, spinduliuojantis prabanga, kurioje persipina klasika su modernu stipriai įtakodama šių namų ypatingumą ir savitumą!
⚜Dideli valgomojo plotai yra vis retesni, nes jie užima daug vietos. Dažniausiai jie naudojami retai, tik ypatingais atvejais, švenčių dienomis. Tačiau visame šiame procese žmogus jaučia aristokratiškumo prieskonį, pabrėžiantį savininko statusą ir pobūdį. Mes sujungėme kasdienę funkciją su jausmu🖤
⚜️Mūsų projekte valgomojo stalo vieta yra arti virtuvės, todėl mes virtuvės baldus pateikiame, kaip dalį sekcijos, be pakabinamų spintelių, su sieniniais ir pakabinamais krikštoliniais šviestuvais, naudojame daug marmuro.
⚜ Svetainėje atskiriame židinio ir TV zonas, formuodami dvi patogias polisio zonas. Vienas pagrindinių klientų norų tai didelis minkštas kampas, kuris puikiai įsipiešia į mūsų poilsio zonų formavimą.
⚜Svetainėje atskiriame židinio ir TV zonas, formuodami dvi patogias polisio zonas. Vienas pagrindinių klientų norų tai didelis minkštas kampas, kuris puikiai įsipiešia į mūsų poilsio zonų formavimą.
⚜Kandangi laiptai yra poilsio zonoje, jų pateikimui skiriamas didelis dėmesys, projektuojamos padidintos pakopos sukuriančios pjedestalą ant kurio planuojama statyti meno kūrinį.
⚜Visi šie projektavimo sprendimai buvo priimti remiantis techninėmis specifikacijomis, klausimų sąrašu klientui, kuris padeda suprasti kiekvieno kliento pageidavimus ir skonį. ⠀

PLOTAS

139 m²

METAI

2019

VIETA

Birštonas

Category:

Privatus gyvenamasis namas